ET/KASAP/ŞARKÜTERİ

Et-Kasap

FİLE olarak en öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimize kırmızı et ve beyaz et reyonlarımızda en taze ve güvenilir ürünleri uygun fiyata sunarak mahallenizin vazgeçilmez kasabı olmaktır. Bundan dolayı geleneksel servis reyonumuzda mutfakta ihtiyacınız olan ve lezzeti, kalitesi test edilmiş, İslami kurallara göre yerli besi ırklarından üretilmiş dana, kuzu ve paket sakatat çeşitlerimizi eğitimli ve uzman kasaplarımızla hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktayız. Zamandan tasarruf etmek ve alışverişini çabuk tamamlamak isteyen müşterilerimiz için geleneksel lezzete sahip olan yüksek hijyenik standartlarda üretilmiş köfte ve kuşbaşı, kıyma çeşitlerimizi de paket et reyonumuzda bulundurmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için özenle hazırlattığımız ekonomik protein kaynağı olan ve sektörün önde gelen markalarından güvenilir beyaz et tavuk, hindi ve organik tavuk çeşitlerimiz de yine lezzet ve kalite açısından tarafımızdan test edilmiş olarak uygun fiyatlarla paket et reyonlarımızda bulunmaktadır.

Etli Şarküteri

FİLE, etli şarküteri ürünlerinde kaliteyi ve lezzeti, siz değerli müşterilerimizin sofralarında buluşturuyor. FİLE müşterileri için özel olarak üretilmiş HARRAS markalı lezzetlerle birlikte, Türkiye’nin önde gelen, güvenilir markaları şarküteri reyonunda ve raflarımızda sizleri bekliyor. Müşterilerimizin beğenisine sunulan tüm şarküteri ürünleri en yüksek kalite standartlarıyla, İslami kurallara uygun olarak üretilir, depolanır, soğuk zincir bozulmadan mağazalarımıza, konusunda uzman şarkütörlerimizin hizmetleriyle de sizlere ulaştırılır. Pastırma, sucuk gibi geleneksel şarküteri lezzetlerinin yanı sıra, çocukların da favorisi olan pratik piliç, hindi ve dana ürünlerini de raflarımızda en uygun çeşit, fiyat ve lezzet garantisiyle siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Süt Ürünleri

Süt ve Süt Ürünleri, Türk Mutfağının ve geleneksel kahvaltı sofralarının vazgeçilmez ürünleri olmakla birlikte sağlık için de önemli besinler arasındadır. Süt, yoğurt ve peynirler gibi klasik ürün gruplarına ek olarak, yenilikçi ürünler ile farklı damak tadına hitap eden ve farklı lezzetler isteyen müşterilerimize geniş bir portföy ile hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu bilinç ile FİLE olarak tüm bu ihtiyaçlara cevap vermeyi hedefleyen ürünleri, paketli süt ve süt grubu ve açık şarküteri reyonlarımız vasıtası ile siz müşterimizin beğenisine sunuyoruz. Müşterilerimiz raflarımızda yer alan paketli ürünlerde hem kategorisinde lider marka ürünleri hem de önde gelen üreticilerin FİLE‘ye özel ürettikleri HARRAS marka ürünleri en uygun fiyatlara FİLE kalite ve lezzet garantisi altında bulabileceklerdir. Açık şarküteri reyonunda sunulan ürünlerimiz ile, müşterilerimizin aradıkları yöresel lezzetlere kolaylıkla ulaşabilmelerini ve tüm FİLE mağazalarından aynı tat ve lezzeti sürekli bulabilmelerini hedeflemekteyiz.